Телеканал "РТБ"

Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 203

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Середа, 17.07.2024, 13:22
Вітаю Вас Гість
Про школу | Реєстрація | Вхід | RSS
м. Рівне, вул. Грушевського 81, НВК № 12

ШКОЛА БОЙОВОГО ГОПАКА

Мета програми полягає у розвитку особистості в трьох векторах: фізичному, розумовому і духовному.

Державі, як ніколи потрібна дієва програма оздоровлення і виховання дітей та молоді. В основному цю ділянку роботи беруть на себе громадські спортивні та виховницькі організації, до яких належить і Школа Бойового Гопака.
Відмінністю Бойового Гопака від інших видів спорту та громадських організацій скаутського типу є поєднання фізичного, розумового та духовного розвитку у єдину цілісну систему.
     Світовий та вітчизняний досвід показує, що залучення дітей та молоді до занять спортом, а тим більше бойовими мистецтвами, що мають належну морально-етичну основу, сприяє не лише загальному їх оздоровленню, але також дозволяє значно змістовніше організувати їх дозвілля, ефективно протидіє схильності до паління, алкоголю та наркотиків та вуличного хуліганства, створює умови для гармонійного розвитку.
    
Згодом це призведе до зменшення злочинності, особливо серед неповнолітніх, підвищення соціальної свідомості молоді, зростанню загального рівня здоров’я населення. В процесі занять Бойовим Гопаком у людині формується гарт лідера, який дозволяє у будь-якій галузі діяльності і в будь-якій життєвій ситуації організувати і вести за собою колектив. Гопаківець зможе стати лідером і в спорті, і в науці, і в бізнесі, і в громадській діяльності, і скрізь він працюватиме не лише для власної кар’єри чи збагачення, а для утвердження своєї країни на світовій арені.
      Учні шкіл Бойового Гопака, окрім техніки двобою, вивчають українські національні традиції та обряди, опановують мистецтво співу і танцю, гри на музичних інструментах. Гопаківці виховуються на засадах державницького патріотизму та загальнолюдської моралі, поваги до старших та пошани до своєї історії. Бойовий Гопак пропагує серед підлітків та молоді відмову від куріння, алкоголю та наркотиків, відтягує їх від злочинного світу, сприяє швидшій та ефективній соціальній адаптації молодого покоління.


 
З будь-яких питань стосовно тренувань, організації показових виступів, екскурсій, відкритих занять, змагань, семінарів, походів тощо радимо звертатись за тел.: (097)238-90-30, (093)716-63-94.

 
Рівненська обласна федерація БОЙОВОГО ГОПАКА 2012р.